robert lewandowski wraca do gry anna lewandowska pokazala zdjecie

Robert Lewandowski w ostatnim czasie wracał do zdrowia po kontuzji. Piłkarz być może pojawi się na boisku już w najbliższym meczu Bayernu Monachium. Anna Lewandowska pokazała na Instagramie zdjęcie z mężem. "Ktoś tu wraca do gry" - napisała.

Robert Lewandowski doznał kontuzji w meczu Polska - Andora i od tamtej pory nie zagrał żadnego meczu. Piłkarz dochodził do formy, a w mediach pojawiały się kolejne informacje dotyczące tego, kiedy "Lewy" powróci do gry. Tymczasem wiele wskazuje na to, że to właśnie w najbliższym spotkaniu trener może postawić na Roberta Lewandowskiego. Piłkarz pokazywał w sieci zdjęcia i nagrania jak trenuje, co nie zawsze spotkało się z aprobatą kibiców. Tym razem fotografią pochwaliła się Anna Lewandowska.

Czas rozpocząć odliczanie. Cztery mecze Roberta Lewandowskiego, by przejść do historii

Robert Lewandowski wraca do gry. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie

Żona Roberta Lewandowskiego jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu pojawia się mnóstwo zdjęć. Nie brakuje zarówno fotografii z treningów, jak i tych bardziej prywatnych ujęć. Każda publikacja żony "Lewego" jest szeroko komentowana. Nic dziwnego, w końcu profil Anny Lewandowskiej obserwuje ponad 3,1 mln użytkowników. Tym razem fani również chętnie komentowali wpis, który na Instagramie zamieściła żona piłkarza Bayernu Monachium. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, na którym przytulała się do swojego męża. "Ktoś tu wraca do gry" - napisała, po czym zapytała fanów: Kto będzie oglądał mecz?

Robert Lewandowski pokazał zdjęcia z sesji dla niemieckiego magazynu. Robią wrażenie!

Część odnośników w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Kocham was razem", "Szybki hat-trick i do domu", "Powodzenia", "Jakie piękne zdjęcie!! Promieniejecie!! Dużo szczęścia dla Roberta!!", "Jeśli Robert gra to na pewno będę oglądać mecz. Jesteście takim super małżeństwem", "Cudowni", "Ja już się nie mogę doczekać", "Super.. chyba wszyscy wiedzą, jak ważnym piłkarzem jest Robert" - pisali internauci.

Najbliższy mecz Bayernu Monachium już w sobotę 24 kwietnia z Mainz. Spotkanie rozpocznie się o 15:30. Przypomnijmy, że Robert Lewandowski walczy o pobicie rekordu Gerda Muellera, który zdobył niegdyś 40 goli w jednym sezonie Bundesligi. Polak ma na razie 35 trafień.